Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

AUTOMERIDIAN ze złotą elektrodą - zestaw z książką "Twoje zdrowie w twoich rękach"

9d6c56936abb80d49c0e6ba2364167056c2dc5cb
 • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 290,00 zł 320,00 zł 290.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: F120-89653_20141001105406

Opis

AUTOMERIDIAN - przyrząd o bardzo szerokim zakresie zastosowań jest produktem całkowicie polskim - od pomysłu, przez konstrukcję, po wykonanie.
Z myślą o osobach uczulonych na kontakt skóry z metalami to urządzenie zostało wyposażone w złote elektrody, dzięki czemu AUTOMERIDIAN stał się dostępny dla każdego również dla alergików.
AUTOMERIDIAN wyposażony jest w automatyczny czujnik ułatwiający znajdywanie punktów biologicznie aktywnych. Zainstalowane w czubku aparatu światełko zapala się przy znalezieniu punktu oświetlając skórę, dzięki czemu od razu widać, gdzie znajduje się punkt.

Istotną nowością jest też ciągła stymulacja, niezależnie od tego, czy przyrząd sygnalizuje punkt. Pozwala to na stosowanie AUTOMERIDIANu w miejscach szczególnie wrażliwych, gdzie prąd musi być bardzo mały, poniżej progu wykrywalności punktu. Otwiera to drogę do używania aparatu przez dzieci i inne osoby bardzo wrażliwe na prąd elektryczny.
AUTOMERIDIAN, oprócz dużej skuteczności wyróżnia się spośród szeregu spotykanych na rynku elektrostymulatorów następującymi cechami:

 • jest mały, lekki, podręczny, elegancko wykonany; małe wymiary umożliwiają łatwe przenoszenie, zastosowanie w domu, pracy czy podróży,
 • jest bezpieczny - niska energia impulsów nie powoduje porażenia prądem elektrycznym,
 • nie może zaszkodzić - według opinii lekarzy stymulacja przywraca zachwianą równowagę Yin - Yang, nigdy jej nie burzy.
 • jest oszczędny - jedna bateria wystarcza na długi okres użytkowania, dzięki specjalnym układom ograniczającym jej zużycie,
 • jest łatwy w obsłudze - pomocnicza szeroka elektroda czynna ułatwia znalezienie punktów akupunkturowych na tułowiu, nogach czy rękach, gdzie punkty są odległe od siebie. Główna elektroda czynna, w kształcie igły zakończonej kulką, ułatwia stymulację miejsc o dużym zagęszczeniu punktów, np. ucho, twarz, dłonie,
 • jest niezawodny - całkowity brak kabli na zewnątrz urządzenia praktycznie uniemożliwia uszkodzenie aparatów. Firma udziela gwarancji na dwa lata i notuje reklamacje na poziomie ułamków procenta.
  Za stosowaniem AUTOMERIDIANu przemawiają następujące względy
 • duże możliwości terapeutyczne w leczeniu wszelkich chorób,
 • wzmacnianie działania lekarstw - nawet pięciokrotne!
 • łatwość znajdywania punktów - nowoczesny, automatyczny układ elektroniczny umożliwia lokalizację punktów nawet osobom bez żadnej praktyki,
 • rewelacyjna skuteczność przy zastosowaniu we wczesnym stadium choroby - np. jedna dwuminutowa stymulacja przy pierwszych objawach kataru, anginy czy grypy pozwala uniknąć tych chorób.
 • wysoka skuteczność działania, związana ze specjalnym, opatentowanym (patent 165804) sposobem stymulacji. Dzięki stosowaniu paczek impulsów, uzyskaliśmy skrócenie czasu stymulacji do dwóch minut - inne stymulatory wytwarzają impulsy prostokątne czy trójkątne, wymagające długiego czasu stymulacji (nawet do pół godziny). Ponadto zastosowaliśmy częstotliwość zbliżoną do fal czynnościowych mózgu, co powoduje uzyskiwanie czasem wręcz rewelacyjnych efektów!

Używając AUTOMERIDIANu użytkownik ma szansę wziąć swoje zdrowie w swoje ręce likwidując chorobę na jej początku i w ten sposób oszczędza:

 • czas - związany z częstymi wizytami u lekarzy,
 • pieniądze - na leki; osoby niepełnosprawne mogą też skorzystać z ulgi podatkowej,
 • zdrowie - unikając nadmiernej ilości środków chemicznych.

Znajdowanie punktów, wbrew pozorom, jest dość proste. Trafienie w punkt jest potwierdzone przez uczucie drażnienia w czasie stymulacji - poza punktem nie jest odczuwalne. AUTOMERIDIAN już w pobliżu punktu daje sygnały optyczne i akustyczne.

Już po kilku stymulacjach można nabyć wprawę i obycie, a opanowanie tych elementów przyniesie wiele satysfakcji i pożytku oraz pozwoli odkrywać wiele nowych zastosowań.
3 lata gwarancji


Do zestawu dołączona jest książka "Twoje zdrowie w Twoich rękach" Aldona Kiełkowska

# Format: 14 x 20 cm
# Strony: 200
# Rysunki: 155
# Kolorowe mapy punktów: 4

Więcej na temat urządzenia można poczytać na naszych stronach:
www.skuteczne-leczenie.pl -->>

 

 

Elektropunktura za pomocą automeridianu i zastosowanie grzebienia Triada

Produkty powiązane

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl