HISTORIA SABONA

Sabona została utworzona w Londynie pod koniec roku 1959 i na początku 1960 przez francuskiego arystokratę Vicomte’a Jacues’a d’Orthez’a, który mieszkał w domu w Cadogan Square London SW1 razem ze swą żoną, aktorką Moir’ą Lister. Zauważył zalety miedzi w wyniku częstych wizyt w Afryce, gdzie miedź była noszona przez wielu ludzi i to nie tylko w charakterze ozdób, lecz także z powodów medycznych. Takie sposoby leczenia mają w Afryce ponad tysiącletnią historię.

Jacues d’Orthez opracował specjalną formułę bardzo czystej miedzi i zarejestrował międzynarodowy znak handlowy Sabona w 1960 roku.

Sabona rozpoczęła działalność na bardzo małą skalę a bransolety stały się znane z tego powodu, że wielu wysoko urodzonych ludzi, nie tylko w Anglii, lecz na całym świecie, zaczęli nosić bransolety Sabona. Na przykład w roku 1978 magazyn Vogue w USA opublikował następujący artkuł:

W Anglii, Francji, Włoszech a także w sposób rosnący w USA rozwija się chwilowa moda na bransolety Sabona; noszący je święcie wierzą, że własności termiczne miedzipowodują ulgę w bólu. Wśród celebrytów noszących bransolety są Książę i Księżna Windsoru, Leland Hayward, Lauren Bacall, Markiz Bath, Coco Chanel, Baron Guy de Rothschield, Stavros Niarchos, Księżna Domietta Hercolani, Pierre Cardin … Lista jest bez końca.”

Także w roku 1970 Sabona stałą się modna w USA, sprzedając w najlepszych sklepach jak Nieman Marcu, Sacks przy Piątej Alei oraz Cartier w Nowym Jorku dekorowane bransolety miedziane powlekane 18 karatowym złotem w cenie równoważnej dzisiejszym 1000 dolarom każda.

W okresie 45 lat plus okres początkowy Sabona biznes rozwinął się na całym świecie i stał się wiodącą firmą produkującą naturalne miedziane bransolety zdrowotne z wysokim poziomem sprzedaży nie tylko w aptekach, lecz również w sklepach zaopatrujących sportowców, w których kupują znane osobistości świata sportu wierząc w własności zdrowotne bransolet Sabona.

Sabone można znaleźć na nadgarstkach wielu znanych osób włączając w to Księcia Edynburga Filipa, Rogera Moora, Roberta Wagnera, Normana Mailera, Michaela Caina, Seve’a Ballsteros’a, Ian’a Wossnam’a Garry’ego Sobersa, Ian’a Botham’a, Marck’a McNulty’ego, Ernie’go Els’a, David’a Leadbetter’a, John’a Dalyy’ego, Justin’a Leonard’a, Stuart’A Appelby’ego, Chris’a Dimarco, Scott’a Verplanl’a, Hellen Alfredsson i Lindsay Davenport.

Ponad 12 milionów bransolet Sabona zostało sprzedanych a „czynnik rekomednacji” jest kluczem to długofalowego sukcesu Sabona.

W ostatnich latach Sabona opracowała ekskluzywną linię wysokiej jakości bransolet ze stali nierdzewnej która oferuje terapię magnetyczną a rynek jest bardzo obiecujący.

Sabona przez te wszystkie lata miała wielu konkurentów, którzy pojawiali się i odchodzili z prostego powodu: marka Sabona prezentuje najwyższą jakość i integralność produktu z 40 letnią historią.

Bransoletki magnetyczne i miedziane SABONA UK

Bransolet magnetyczna z identyfikatorem medycznym

Bransolet magnetyczna z identyfikatorem medycznym
Bransolet magnetyczna z identyfikatorem medycznym

Bransoletka magnetyczna z kartą identyfikatora medycznego do portfela.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 124,00 zł
szt.

Bransoletka miedziana SABONA - różne wzory

Bransoletka miedziana SABONA - różne wzory
Bransoletka miedziana SABONA - różne wzory

Miedź jest zasadniczym metalem (pierwiastkiem, który w organizmie występuje tak samo jak żelazo, czy magnez), którego organizmy potrzebują do funkcjonowania.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 80,80 zł
szt.

Bransoletka miedziana, pozłacana SABONA

Bransoletka miedziana, pozłacana SABONA
Bransoletka miedziana, pozłacana SABONA

Bransoletki są noszone przez wyczynowych sportowców, w szczególności uprawiających golf, gdy gracze są narażeni na zmienne warunki atmosferyczne, co może powodować problemy ze stawami. Bransoletka została pokryta 24-karatowym złotem. Znajduje się ono na zewnątrz, zapewnia to kontakt skóry tylko z miedzią.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 250,80 zł
szt.
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl