Cenniki do pobrania

Okulary ajurwedyjskie - 2 pary i więcej Modele okularów do wyboru  Okulary ajurwedyjskie - 2 pary i więcej  Modele okularów do wyboru
Cena: 140,00 zł 170,00 zł
szt.

Proponujemy Państwu promocyjną cenę przy zakupie dwóch par okularów ajurwedyjskich.
Kupując 2 i  więcej pary oszczędzacie Państwo 15 zł na każdej parze!

 

  • promocja
AUTOMERIDIAN KOSMETYK z elektrodą uniwersalną AUTOMERIDIAN KOSMETYK  z elektrodą uniwersalną
Cena: 450,00 zł 470,00 zł
szt.

AUTOMERIDIAN kosmetyk to najnowocześniejszy aparat serii AUTOMERIDIAN. Zachowując cechy standardowego aparatu pozwala na zastosowanie akupunktury w samoleczeniu; dodatkowo duża elektroda czynna pozwala na wykonanie bardzo skutecznego masażu. Dzięki specyficznym impulsom elektrycznym zarówno stymulacja punktów akupunkturowych, jak i masaż jest bardzo skuteczny, czasem dając wręcz zdumiewające efekty.

  • promocja
AUTOMERIDIAN ze złotą elektrodą - zestaw z książką "Twoje zdrowie w twoich rękach" AUTOMERIDIAN ze złotą elektrodą - zestaw z książką "Twoje zdrowie w twoich rękach"
Cena: 290,00 zł 300,00 zł
szt.

Aparat AUTOMERIDIAN podaje impulsy elektryczne do pobudzania punktów akupunkturowych. Impulsy podawane są w paczkach - 5 paczek na sekundę po 220 impulsów w paczce. Dzięki takiemu złożeniu dwóch częstotliwości została bardzo silnie zwiększona skuteczność. Częstotliwość niska, 5Hz, pełni rolę terapeutyczną. Częstotliwość wysoka, 2200Hz, pełni rolę nośnej, łatwo przechodząc przez skórę. Jej brak spowodowałby silne tłumienie prądu i niewielką skuteczność.
Ten sposób stymulacji został zgłoszony w Urzędzie Patentowym RP i jest chroniony patentem nr 165804.

  • promocja
Filtry jonizujące i alkalizujące wodę AOK - 2szt Filtry jonizujące i alkalizujące wodę AOK - 2szt
Cena: 110,00 zł 130,00 zł
szt.

Filtr wymienny do dzbanka jonizującego wodę AOK - zestaw 2szt

Wiele najczęstszych problemów zdrowotnych, które są związane z brakiem równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie może zostać rozwiązanych poprzez wodę uzyskaną dzięki filtrom AOK.

  • promocja

Waluty

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl