Menu

Cenniki do pobrania

Joga dla Twoich oczu - komplet (Książka+Tablice+DVD) Meir Schneider

Zdrowie
39
PLN
Joga dla Twoich oczu - komplet (Książka+Tablice+DVD) Meir Schneider
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 39,00 zł
Cena netto: 31,71 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

9FBD-57588_20140517134933

Producent:
Wydawnictwo Akasha

Meir Schneider może widzieć - i jest to cud. Choć urodził się niewidomy, Schneider nie poddał się swemu kalectwu i rozpoczął intensywne badania wzroku i systemów samoleczenia. Na podstawie technik okulisty dra Williama Batesa, stworzył własny całkowity program samoleczenia i wykorzystał go do uzdrowienia się ze ślepoty. W "Jodze dla twoich oczu" ten szanowany autorytet w dziedzinie powiązań ciała i umysłu, uczy programu swojej innowacyjnej metody naturalnego leczenia wzroku. Widzowie oglądają i uczą się ze Schneiderem, który pokazuje, jak za pomocą ćwiczeń przywracać oczy do zdrowia. Te wypróbowane techniki - z których wiele bazuje na zasadach jogi tybetańskiej - relaksują i przekształcają system wizualny, pomagając widzieć świat z mniejszym napięciem, większą ostrością i ze znacznie poszerzonym polem widzenia. Jeżeli widzowie chcą poprawić swój wzrok lub nauczyć się, jaką rolę odgrywają oczy w osiąganiu pełni zdrowia - mogą to teraz uczynić razem z "Jogą dla twoich oczu" Meira Schneidera. Specjalne wydanie zawiera ilustrowany przewodnik i tablice do ćwiczeń wzroku.

Dr Meir Schneider jest założycielem i głównym nauczycielem w Szkole Samoleczenia w San Francisco. Jest także autorem "Self Healing: My and Vision", "Handbook of Self - Healing: Your Personal Programm fo Better Health and Increased Vitality, oraz "Miracle Eyesight Method". Ten program nie jest zastąpieniem standardowego leczenia medycznego. Wszystkie niezwyczajne, długotrwałe lub poważne symptomy powinny być leczone przez lekarza.

Główne punkty programu: zasady naturalnej poprawy wzroku; dziesiątki ćwiczeń poprawiających ostrość widzenia i zdrowie oczu; ćwiczenia jogi tybetańskiej, regenerujące oczy i umysł; techniki ułatwiające czytanie, prowadzenie samochodu i pracę przy komputerze; wpływ wzroku na całość samopoczucia; pełny program poprawy wzroku, który możesz wykonywać w domu.

Produkty powiązane

 Okulary ajurwedyjskie - 2 pary i więcej  Modele okularów do wyboru Okulary ajurwedyjskie - 2 pary i więcej Modele okularów do wyboru

Proponujemy Państwu promocyjną cenę przy zakupie dwóch par okularów ajurwedyjskich.
Kupując 2 i  więcej pary oszczędzacie Państwo 15 zł na każdej parze!

 

Cena: 140,00 zł 170,00 zł

 Okulary ajurwedyjskie damskie Okulary ajurwedyjskie damskie

Okulary ajurwedyjskie damskie

 

Cena: 85,00 zł

 Okulary ajurwedyjskie dziecięce Okulary ajurwedyjskie dziecięce

Okulary ajurwedyjskie dziecięce

 

Cena: 85,00 zł

 Okulary ajurwedyjskie męskie Okulary ajurwedyjskie męskie

Okulary ajurwedyjskie męskie.

 

Cena: 85,00 zł

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane

Waluty

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl