Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

ECO Detox - przenośne urządzenie do detoksykacji jonowej firmy Body Detox

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 3 444,00 zł 3444.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: UK Body Detox
Kod produktu: 701A-823E2_20171214114802

Opis

ECO Detox® Home to rewelacyjny sposób wspomagania oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym. Stymulowana ujemnymi jonami błona komórkowa odzyskuje równowagę energetyczną. To sprawia, że komórka powraca do optymalnej formy, a dzięki temu podstawowe czynności życiowe takie jak wydalanie, przyswajanie, itp. przebiegają poprawnie. Zabiegi stymulujące każdą pojedynczą komórkę sprawiają, że poprawia się funkcjonowanie całego organizmu.

Zestaw startowy: 3 jonizatory 40 folii, 1 kwas do dezynfekcji

Wymiary urządzenia: 14 x 19 x 5 (cm)

Wielkość opakowania wraz z zasilaczem: 21 x 31 x 5 cm

Konfiguracja zasilacza: Wejście: 100-240 VAC, 50-60 Hz, 1,4A Wyjście:
24V, 2.5 A, 60W max. 


Gwarancja: 2 lata

Jeden jonizator wystarcza średnio na 20 zabiegów

 

Jest to urządzenie przenośne (małe), które nie posiada miski- dzięki temu jest znacznie tańsze.

Aby skorzystać z walorów zdrowotnych detoksykacji jonowej wystarczy skorzystać z plastykowej miski, która prawdopodobnie jest już w domu.

Przebieg zabiegu:

 • Do miski zakładamy folię ochronną.

 • Wkładamy jonizator, do miski.

 • Nalewamy wody.

 • Jonizator podłączamy do panelu sterującego (port z tyłu urządzenia)

 • Podłączamy zasilacz również z tyłu urządzenia.

 • Zasilacz włączamy do prądu.

 • Uruchamiamy panel sterujący.

 • Jeżeli jest taka potrzeba dosypujemy do wody szczyptę soli (pojawi się komunikat na panelu).

 • W miski wkładamy nogi i rozpoczynamy zabieg.

Pobierz opracowanie: METROLOGICZNE EFEKTY ZASTOSOWANIA REZONANSOWEJ KĄPIELI WODNO-ELEKTRYCZNEJ STÓP W URZĄDZENIU „DETOX SYSTEM” u osób zdrowych ANDRZEJ DYSZKIEWICZ -->>

Pobierz Podręcznik do Body Detox -->

Działanie

Medycyna naturalna przeżywa dziś niebywały rozkwit. To całkiem zrozumiałe: w czasie, kiedy choroby cywilizacyjne są najczęstszą przyczyną zgonów, a medycyna akademicka, mimo postępów w nauce, nie zawsze potrafi sobie z nimi poradzić, chętnie zwracamy się w stronę metod naturalnych - bardziej może czasochłonnych ale równie skutecznych i nieingerujących przy tym chemicznie czy farmakologicznie w nasz organizm.

Przykładem takiej zdrowej terapii, dodającej witalności i urody, jest zabieg urządzeniem ECO Detox®.

ZASADA DZIAŁANIA I ZAOBSERWOWANE SKUTKI.

Plagą naszych czasów są przewlekłe schorzenia tzw. choroby cywilizacyjne np. nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, hipercholesterolemia, nerwica, które spowodowane są złym odżywianiem, nadmiernym stresem, przewlekłym przemęczeniem i brakiem aktywności fizycznej. Z powodu tych schorzeń pacjenci często do końca życia muszą przyjmować środki farmakologiczne. Ponadto człowiek narażony jest na ciągłe, mimowolne wchłanianie toksyn ze środowiska.

Naukowcy zajmujący się problematyką chorób cywilizacyjnych wykryli w komórkach organizmu pacjentów przewlekle chorych, 4 powtarzające się nagminnie patologie: niedotlenienie, niedożywienie, niedoenergetyzowanie oraz zatrucie toksynami komórek ciała.

Stwierdzili oni, że główną przyczyną tych patologii jest spadek potencjału błon komórkowych w naszym ciele. Spowodowany jest on przede wszystkim zgubnym oddziaływaniem na człowieka pola smogu elektromagnetycznego ( promieniowanie elektromagnetyczne od urządzeń zasilanych prądem elektrycznym). Prawidłowy potencjał błonowy „Zeta” powinien wynosić 100 mV (miliwoltów). Jeżeli ulegnie on zmniejszeniu, zaburzeniu ulega wymiana pierwiastków i substancji odżywiających komórki, zachodząca w naszym organizmie za pomocą dyfuzji.

W ostatnich latach wśród lekarzy, naukowców i fizjoterapeutów wzrosło zainteresowanie zjawiskiem przewlekłego zatrucia komórek organizmu toksynami. Między innymi dlatego lekarze coraz częściej sięgają po różnego rodzaju metody wspomagające detoksykacje. Jedną z nich jest zabieg Body Detox®.

Koncepcja autodetoksykacji jonowej wg. Dr J. Owena polega na stworzeniu za pomocą prądu elektrycznego o odpowiednim natężeniu i wody, zewnętrznych warunków do lepszej wymiany molekuł. W każdym organizmie wymiana molekuł następuje przez błonę komórkową. Niejednokrotnie przy dużej intoksykacji w wyniku stresu, choroby lub wycieńczenia ten naturalny proces bez takiego wspomagania może być dużo mniej efektywny. Dzięki kąpieli stóp w urządzeniu Body Detox®, które stanowi zewnętrzne źródło wspomagające, detoksykacja jest nadzwyczaj intensywna i szybka. Badania bakteriologiczne wody przed i po przeprowadzonym zabiegu, pokazały, że zjonizowana woda działa bakteriobójczo.

Urządzenie jest proste w użyciu. Składa się z panelu sterującego pracę jonizatora, dzięki któremu cały zabieg jest możliwy. Jego odpowiednia budowa sprawia, że wytwarza się zmienne pole elektryczne o odpowiednim natężeniu. Mikrokomputer czuwa nad bezpieczeństwem zabiegu. Urządzenie zaprogramowano tak aby parametry były bezpieczne, dostosowane do indywidualnych możliwości autodetoksykacji każdego organizmu. Pobudzone komórki organizmu bardzo intensywnie wydzielają złogi i toksyny. Podczas trwającego do pół godziny zabiegu wydalane są już z organizmu pierwsze niewielkie ilości nieorganicznych odpadów i zbędnych produktów w postaci naładowanych elektrycznie molekuł. Analiza chemiczna wody po zabiegu wykonana w firmie CONS-EKO wykazała obecność fosforanów, azotanów, szczawianów, jonów amonowych, co świadczy o wydzielaniu się ich w trakcie kąpieli stóp i jednocześnie potwierdza skuteczność intensywnego wspomagania procesu naturalnej detoksykacji.

Właściwy proces oczyszczania złogów, toksyn i metali ciężkich odbywa się po zabiegu, poprzez drogi fizjologiczne – układ moczowy, wątrobę i układ pokarmowo-wydalniczy, jak również przez skórę.

Ponieważ działanie detoksykacji jonowej polega na stworzeniu warunków do przywrócenia prawidłowego potencjału energetycznego komórek organizmu, odtruwanie organizmu nie jest jedyną korzyścią wynoszoną z zabiegów. Body Detox® wspomaga naturalną zdolność organizmu do przywracania równowagi czynnika pH krwi. Ma to istotne znaczenie przy odkwaszaniu organizmu. Zakwaszenie podwyższa zdolność organizmu do absorbowania wolnych rodników, które według najnowszych badań światowych są odpowiedzialne za uszkadzanie łańcucha DNA, co może być powodem pewnych dysfunkcji naszego organizmu.

Badania wykonane w Instytucie Medycyny Holistycznej VEGA MEDICA polegające na przebadaniu krwi w tzw. ciemnym polu potwierdziły silne działanie wspomagające detoksykację organizmu. Badano krew pacjentów przed i po zabiegach, co udowodniło,że czerwone krwinki po serii zabiegów żyją dużo dłużej, dzięki czemu lepiej odżywiają i dotleniają organizm. Nastąpiło podniesienie energii komórek, a co za tym idzie podniesienie żywotności organizmu o ponad 24,4 % już po pierwszym zabiegu. Zabiegi urządzeniem Body Detox® można stosować również w celach profilaktycznych, w kosmetyce oraz wspomagająco w odchudzaniu i zwalczaniu cellulitu.

Przeciwwskazaniami do zabiegów są:

 • ciąża

 • epilepsja

 • rozrusznik serca

 • zakrzepica

 • przeszczepy organów.

W aparacie zastosowane są ściśle określone parametry techniczne przepływu prądu, umożliwiające odpowiednie wspomaganie autodetoksykacji. Dlatego ze względu na bezpieczeństwo a także aby zabieg był skuteczny należy go wykonywać wyłącznie na urządzeniach o PRZEBADANEJ SKUTECZNOŚCI DZIAŁANIA.

 

 

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl