Cenniki do pobrania

RADAMIR

Fala milimetrowa, zapper
3200
PLN
RADAMIR
 RADAMIR
out_of_stock
Dostępność:
brak towaru
Cena: 3 200,00 zł
Cena netto: 2 601,63 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

8F02-4638D

Producent:
RADAMIR

METODA TERAPII CZĘSTOTLIWOŚCIOWO-REZONANSOWEJ (ZAPPER)
W skład metody terapii częstotliwościowo-rezonansowej wchodzą dwa programy 1 i 2. Metoda ta pozwala oczyścić organizm z robaków pasożytniczych, wszy, kleszczy, grzybicy, bakterii, wirusów oraz wielu innych mikroorganizmów.

Metoda ta oparta jest na oddziaływaniu prądu impulsowego o częstotliwości 30+/- 2 kHz oraz zestawie 167 ziół detoksykacyjnych, które w aparacie występują w postaci odbicia amplitudy drgań komórkowych naturalnych ziół. Częstotliwość wykorzystywana w tej metodzie jest odpowiednikiem częstotliwości przebiegu reakcji chemicznych w ośrodku oddychania pasożytów i mikroorganizmów. Oddziaływanie prądu o wyżej wymienionej częstotliwości powoduje bezwzględne niszczenie wirusów, bakterii i pasożytów, a wzbogacenie terapii o zioła sprawia, że proces pozbywania się martwych już pasożytów przebiega łagodnie, ale skutecznie.
Metoda zappingu urządzeniem radamir pozwala na skuteczne wyeliminowanie nie tylko pasożytów z ciała, ale również z krwi i przewodu pokarmowego w tym z jelit.

Urządzenie w trybie CZĘSTOTLIWOŚCIOWO-REZONANSOWYM pracuje 7 minut i się wyłącza (program 1), albo włącza się trzykrotnie na 7 minut z przerwą 20 minutową (PR 2)

Terapia falami milimetrowymi

Wzajemne oddziaływanie elektromagnetyczne w organizmie stanowią podstawę wszelkiego życia. Elektromagnetyczne mechanizmy regulujące sterują i podtrzymują wszystkie procesy życiowe, między innymi: przemianę materii, odnowę biologiczną komórek, ich wzrost oraz procesy regeneracyjne i leczące. Fundamentalne znaczenie dla optymalnej przemiany materii komórek mają również potencjały elektromagnetyczne aktywności nerwowej i mięśniowej i ich wtórne oddziaływania metaboliczne i energetyczne. Tylko przy wystarczającej aktywności elektromagnetycznej mogą się tworzyć i utrzymywać zdrowe struktury tkanki.


Wszystkie procesy życiowe są sterowane falami elektromagnetycznymi


Organizm jest otwartym, samoregulującym się systemem energetycznym


Działanie aparatu Radamir koncentruje się na korekcji pola energetycznego i pobudzaniu organizmu do samoregulacji.
Radamir działa natychmiastowo, wytwarzając fale identycznej częstotliwości, co fale przy pomocy których komunikują się między sobą komórki naszego ciała i przywraca prawidłowe częstotliwości drgań komórek. Informacja o chorobie będzie zdejmowana warstwami. W polu informacyjnym, informacja o chorobie była odkładana stopniowo- żadna choroba przewlekła nie powstaje gwałtownie. Cofanie się informacji będzie również stopniowe aż do początku choroby. Radamir daje nam szanse na samouzdrowienie. RADAMIR jest nieomylny, ponieważ: najpierw "skanuje" dany punkt organizmu aby poznać dokładnie charakterystykę energetyczną problemu, potem wysyła zwrotnie specjalne fale milimetrowe, które wzmacniają działanie danego punktu w organizmie zwalczając konkretny problem.
Ponieważ terapia taka jest bezpieczna, nie ma efektów ubocznych, może być stosowana dla wszystkich rodzajów problemów zdrowotnych.

W skład zestawu wchodzi:

  • Urządzenie RADAMIR
  • Ładowarka sieciowa
  • 2 bransoletki do terapii zappingu wraz z przewodami
  • płytka z hologramem ziół detoksykacyjnych (BRP)
  • dwa kryształy uniwersalne ( żółte) do terapii falami milimetrowymi
  • instrukcja.
  • 24 miesiące gwarancji.

Więcej na temat urządzenia RADAMIR na naszych stronach: www.skuteczne-leczenie.pl -->>

Produkty powiązane

Kryształ - promiennik czerwony do pracy z urządzeniem RADAMIR Kryształ - promiennik czerwony do pracy z urządzeniem RADAMIR

Promiennik (kryształ) czerwony (długość fali 7,1 mm)

Cena: 260,00 zł

Kryształ - promiennik niebieski do pracy z urządzeniem RADAMIR Kryształ - promiennik niebieski do pracy z urządzeniem RADAMIR

Promiennik (kryształ) niebieski (dł. fali 4,9 mm)

Cena: 260,00 zł

Kryształ - promiennik zielony do pracy z urządzeniem RADAMIR Kryształ - promiennik zielony do pracy z urządzeniem RADAMIR

Promiennik (kryształ) zielony (dł. fali 5,6 mm)

Cena: 260,00 zł

 Bransoletka z przewodem do aparatu RADAMIR Bransoletka z przewodem do aparatu RADAMIR

Bransoletka z przewodem do aparatu z przewodem - 1 sztuka

Cena: 60,00 zł

 Zasilacz (ładowarka)  do aparatu RADAMIR Zasilacz (ładowarka) do aparatu RADAMIR

 Zasilacz do aparatu RADAMIR - 1 sztuka

Cena: 50,00 zł

Płytka BRT do aparatu RADAMIR Płytka BRT do aparatu RADAMIR

Płytka BRT do aparatu RADAMIR - 1 sztuka

Cena: 300,00 zł

Przewód łączący Radamira z kryształami Przewód łączący Radamira z kryształami

Przewód łączący Radamira z kryształami - 1 sztuka

Cena: 30,00 zł

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane

Waluty

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl