Menu

Cenniki do pobrania

Opcje przeglądania

Producent
Cena
  • od do

Księgarnia

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kroniki Akaszy Jesteś cudem!  Kroniki Akaszy Jesteś cudem!
Cena: 29,40 zł
szt.

Celem tej książki jest wydobycie wszystkiego, co w tobie najlepsze. Zawiera ona informacje, instrukcje i rady, dzięki którym dowiesz się jak przezwyciężyć własne ograniczenia i wznieść się na poziom, którego naprawdę pragniesz doświadczać, za którym tęskni twoje serce.

 

Autorka Gabrie Orre

Format 145x205 mm str 224

 

'Twoje zdrowie w Twoich rękach' akupunktura dla każdego Autor: Aldona Kiełkowska 'Twoje zdrowie w Twoich rękach' akupunktura dla każdego Autor: Aldona Kiełkowska
Cena: 30,00 zł
szt.

Książka podaje sposób wykorzystania akupunktury dla własnych potrzeb. W prosty, niekiedy wręcz komiksowy sposób ilustruje lokalizację punktów akupunkturowych oraz opisuje sposoby leczenia ponad 300 chorób i dolegliwości.
# Format: 14 x 20 cm
# Strony: 200
# Rysunki: 155
# Kolorowe mapy punktów: 4

'Twoje zdrowie w Twoich stopach' masaż dla każdego Autor: Aldona Kiełkowska 'Twoje zdrowie w Twoich stopach' masaż dla każdego Autor: Aldona Kiełkowska
Cena: 5,00 zł
szt.

Książka zawiera praktyczny opis masażu receptorów stóp, omówienie zasad tego masażu oraz wykaz prawie 200 chorób i dolegliwości wraz z receptorami odpowiedzialnymi za ich leczenie.
# Format: 14 x 20 cm
# Strony: 40
# Rysunki: 11
# Kolorowe mapy receptorów: 2

'Twoje zdrowie w Twoim uchu' aurikuloterapia dla każdego Autor: Aldona Kiełkowska 'Twoje zdrowie w Twoim uchu' aurikuloterapia dla każdego Autor: Aldona Kiełkowska
Cena: 15,00 zł
szt.

Książka opisuje lecznicze oddziaływanie na małżowinę uszną. Podano dokładny opis ucha oraz metodę masażu (także profilaktycznego automasażu) i stymulacji punktowej dla prawie 200 zastosowań.
# Format: 14 x 20 cm
# Strony: 80
# Rysunki: 19
# Kolorowa mapa punktów ucha

21 godzin do sukcesu 21 godzin do sukcesu
Cena: 39,00 zł
szt.

Prof. dr hab. inż. Zbigniew Królicki – od 1995 roku licencjonowany międzynarodowy wykładowca Silva Mind Control, Laredo, Teksas, USA.

Jaki jest sens czytania książek motywacyjnych?

Czy warto pracować nad sobą i ze sobą?

Czy to w ogóle coś daje i zmienia w życiu?

 

Umysł jest jak spadochron. Jeżeli jest zwinięty, to masz ogromny ciężar, który przygniata Cię do ziemi. Korzyści z niego są tylko wtedy, kiedy jest otwarty, rozwinięty.  

Ta książka ma właśnie na celu zmianę Twojego sposobu myślenia o Sukcesie. Jest w niej coś do przemyślenia; do wewnętrznej refleksji i uśmiechu, oraz do momentu zadumy.

21 godzin do Sukcesu jest też pewną receptą. Pochodzi ona z wieloletniego doświadczenia życiowego wielu ludzi i była kształtowana przez ich osiągnięcia i porażki. Zawiera wiele różnorodnych oraz bardzo głębokich idei. Posiada wiele paciorków z rozerwanego sznura korali. Przez mistrzowskie poznanie życia łączy je wszystkie w jedną całość, zostawiając jednak na nitce miejsce również dla Twoich doświadczeń i osiągnięć.  

Format 145x205

str. 480

Bliżej siebie (książka + karty KIS) Bliżej siebie (książka + karty KIS)
Cena: 82,95 zł
szt.

KARTY KIS aspirują do tworzenia lepszego życia,
budząc drzemiący w ludziach potencjał.

Bliżej siebie to zbiór 88 kart i opowiadań o ludzkich losach i sile autoterapii, przeznaczonych do rozwoju osobistego. Na kartach zapisanych jest 88 ważnych w naszym życiu słów wraz z ich graficznymi symbolami. Dzięki nim możemy poszerzyć swoją świadomość, zyskać dodatkowy wgląd lub poprosić o znak – opcji jest bardzo wiele podpowie je nasza wyobraźnia lub instrukcja zawarta w książce. Autorka, z zawodu terapeutka, będąc w trakcie choroby nowotworowej, szukając sposobu na przezwyciężenie lęku i oswojenie się z nową sytuacją życiową, stworzyła to dzieło. Jest to szczera, poruszająca, a chwilami nawet zabawna historia o poszukiwaniu nadziei w chorobie oraz realizowaniu marzeń.

Co powinniśmy jadać a czego unikać Co powinniśmy jadać a czego unikać
Cena: 32,00 zł
szt.

Dr Ewa Bednarczyk-Witoszek jest lekarzem specjalistą laryngologiem. Stworzyła własną propozycję diety dobrych i złych produktów w oparciu o niskowęglowodanowe zasady diety optymalnej. Napisała książkę dla zwykłych „zjadaczy chleba”, którzy chcą się pozbyć chorób i innych dolegliwości jak najmniejszym kosztem.

 

Czy chrześcijanin może być buddystą? Jacek Konarski Czy chrześcijanin może być buddystą? 	Jacek Konarski
Cena: 29,40 zł
szt.

Lektura tej książki wyzwala z lęków czy obaw, które często towarzyszą chrześcijańsko-buddyjskiej refleksji. Utwierdza w przekonaniu, że można być chrześcijaninem, a jednocześnie w jakimś stopniu buddystą, zaś fakt ten wcale nie musi świadczyć o zagubieniu w sferze religijnej.

 

Dzieci Indygo Nowe dzieci przybyły Dzieci Indygo Nowe dzieci przybyły
Cena: 39,00 zł
szt.

Zjawiły się nowe dzieci.
Jeśli macie małe dzieci, ta książka jest właśnie dla was!
Lee Carroll, Jan Tober

Energia dla Zdrowia Sandy Taikyu Kuhn Shimu Energia dla Zdrowia Sandy Taikyu Kuhn Shimu
Cena: 27,30 zł
szt.

Zmęczony? Nieskoncentrowany? Bezsilny?


Ten niewielki poradnik to prawdziwy skarb. Pokaże on wam jak dzięki łatwym technikom skutecznie podnieść poziom własnej energii.

 

Halluks. Leczenie holistyczne bez operacji Halluks. Leczenie holistyczne bez operacji
Cena: 42,00 zł
szt.

Nareszcie pomoc w leczeniu halluksów!

 Wśród palców nóg zasadniczą rolę spełnia paluch, podobnie jak kciuk wśród palców dłoni. Dolegliwości palucha to najczęstsze problemy występujące wśród schorzeń stopy. Boryka się z nimi dziesięć milionów osób – w większości są to kobiety. Ponieważ deformacja palucha to nie tylko problem estetyczny, ale w konsekwencji często bóle utrudniające chodzenie, próbuje się różnych metod leczenia, począwszy od noszenia specjalnych wkładek, a skończywszy na zabiegach chirurgicznych. W wielu wypadkach metody te nie przynoszą jednak trwałej poprawy.

Z książki tej, dowiesz się co można zrobić, by mieć zdrowe stopy i zdrowe paluchy. Carsten Stark proponuje naturalne, skuteczne leczenie problemu halluksa.

Ho'oponopono Ho'oponopono
Cena: 21,00 zł
szt.

Rytuał Ho’oponopono wywodzi się z hawajskiej tradycji duchowej Huny. Polega na rozwiązywaniu problemów i konfliktów poprzez nauczenie się wybaczania sobie i innym.

Joga dla Twoich oczu - DVD Meir Schneider Joga dla Twoich oczu - DVD Meir Schneider
Cena: 30,00 zł
szt.

Płyta DVD z filmem instruktażowym oraz tablice do ćwiczeń.

Joga dla Twoich oczu - komplet (Książka+Tablice+DVD) Meir Schneider Joga dla Twoich oczu - komplet (Książka+Tablice+DVD) Meir Schneider
Cena: 39,00 zł
szt.

Komplet składa się z książki, płyty DVD z filmem instruktażowym oraz tablic do ćwiczeń.

Joga dla Twoich oczu - książka Joga dla Twoich oczu - książka
Cena: 9,90 zł
szt.

O ile większość z nas wie o tym, że możemy poprawić stan zdrowia i wydłużyć życie dzięki lepszemu pożywieniu, regularnym ćwiczeniom, zredukowaniu stresu i nauce relaksacji, w przypadku zmysłu wzroku stykamy się z wyuczoną bezradnością.
Niewiele osób wierzy w to, że można poprawić stan zdrowia oczu i usprawnić widzenie. W rzeczywistości, to co robimy dla poprawy zdrowia ciała, jest także korzystne dla oczu.

Kiedy myślę, że śpię Kiedy myślę, że śpię
Cena: 24,15 zł
szt.

Po przeczytaniu tej książki dowiesz się:

  • Dlaczego i w jaki sposób możesz zacząć żyć na obrotach, takich, które ledwie pamiętasz z wcześniejszych lat?

  • Jak możesz poczuć energię życiową, która będzie rozsadzać Cię od wewnątrz, zamiast powodować zapadanie się do wewnątrz?

  • Co takiego męczy Ciebie i Twoje otoczenie w nocy? .............

Kroniki Akaszy Orr Gabrielle Kroniki Akaszy Orr Gabrielle
Cena: 23,10 zł
szt.

 

Znajdź odpowiedzi na swoje życiowe pytania

Kroniki Akaszy są źródłem wiedzy, mądrości i bezwarunkowej miłości. Naucz się z nich korzystać, a znajdziesz odpowiedzi, których poszukujesz. Uzdrowienie, za którym tęsknisz, a zarazem wszechobejmująca miłość doprowadzą cię do rozkwitu.

Książka 'Laseropunktura i biostymulacja laserowa' Książka 'Laseropunktura i biostymulacja laserowa'
Cena: 30,00 zł
szt.

Książka stanowi zbiór samodzielnych referatów wygłaszanych przez autorów na kursach akupunktury prowadzonych pod kierunkiem prof. dr. med. Zbigniewa Garnuszewskiego.

Książka 'Zasoby Organizmu. Nowe podejście do ustalenia etiologii chorób i do metod ich leczenia Książka 'Zasoby Organizmu. Nowe podejście do ustalenia etiologii chorób i do metod ich leczenia
Cena: 30,00 zł
szt.

Została wydana pierwsza w Polsce książka dotycząca terapii wibroakustycznej p.t.:” Zasoby Organizmu. Nowe podejście do ustalenia etiologii chorób i do metod ich leczenia”. Autorami książki są światowej sławy rosyjscy lekarze z wiodących Klinik Medycznych w Sant Petersburgu. Wystąpił również akcent Polski, słowo wstępu napisał Profesor zw. dr hab. n. med. dr h. c. Aleksander Sieroń.

Książka Magnetostymulacja i magnetorelaksacja Źródło witalności organizmu Książka Magnetostymulacja i magnetorelaksacja Źródło witalności organizmu
Cena: 38,00 zł
szt.

Stron 175, format A5

Waluty

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl