Cenniki do pobrania

Opcje przeglądania

Więcej informacji na temat produktów kategorii Homeopatia elektroniczna znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.skuteczne-leczenie.pl

Homeopatia elektroniczna

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Płytka informacyjna Radamir Płytka informacyjna Radamir
Cena: 510,00 zł
szt.

Płytka Radamir posiada nośnik informacji, który został tak zaprojektowany, aby wgrywać w jego strukturę za pomocą specjalnie opracowanego lasera dwu- i trójwymiarowy hologram informacji widma częstotliwości biologicznie aktywnych składników.

Na płytkach informacyjnych Radamir przeniesione zostały wibracje naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Każda płytka zawiera bogaty kompleks częstotliwości witamin, makro i mikroelementów, aminokwasów, soli, olejków eterycznych oraz innych składników łatwo przyswajalnych przez organizm. Zawiera również informacje z wyciągów ziołowych.

Płytki informacyjne dla kobiet Radamir Smukłość i wdzięk - 2szt Płytki informacyjne dla kobiet Radamir Smukłość i wdzięk - 2szt
Cena: 920,00 zł
szt.

Zestaw Slim and grace (Smukłość i wdzięk) składa się z dwóch płytek – na dzień i na noc przeznaczonych  dla kobiet.

Na płytkach tych nagrane zostały widma różnych substancji biologicznie aktywnych i pierwiastków śladowych, które wpływają na aktywację i normalizację procesów metabolicznych co może pomóc w redukcji i korekcji wagi.

Płytki informacyjne dla mężczyzn Radamir - zestaw 2szt Płytki informacyjne dla mężczyzn Radamir - zestaw 2szt
Cena: 920,00 zł
szt.

Zestaw  składa się z dwóch płytek – na dzień i na noc przeznaczonych  dla mężczyzn.

Na płytkach tych nagrane zostały widma różnych substancji biologicznie aktywnych i pierwiastków śladowych, które wpływają na aktywację i normalizację procesów metabolicznych organizmu.

Waluty

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl