Cenniki do pobrania

BODY DETOX

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Bio Detox Professional (dawniej Body detox) Bio Detox Professional (dawniej Body detox)
Cena: 6 396,00 zł
szt.

Body Detox® Professional to rewelacyjny sposób wspomagania oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym. Stymulowana ujemnymi jonami błona komórkowa odzyskuje równowagę energetyczną. To sprawia, że komórka powraca do optymalnej formy, a dzięki temu podstawowe czynności życiowe takie jak wydalanie, przyswajanie, itp. przebiegają poprawnie. Zabiegi stymulujące każdą pojedynczą komórkę sprawiają, że poprawia się funkcjonowanie całego organizmu.

Body Detox HOME Body Detox HOME
Cena: 4 674,00 zł
szt.

Body Detox® Home to rewelacyjny sposób wspomagania oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym. Stymulowana ujemnymi jonami błona komórkowa odzyskuje równowagę energetyczną. To sprawia, że komórka powraca do optymalnej formy, a dzięki temu podstawowe czynności życiowe takie jak wydalanie, przyswajanie, itp. przebiegają poprawnie. Zabiegi stymulujące każdą pojedynczą komórkę sprawiają, że poprawia się funkcjonowanie całego organizmu.

ECO Detox - przenośne urządzenie do detoksykacji jonowej firmy Body Detox ECO Detox - przenośne urządzenie do detoksykacji jonowej firmy Body Detox
Cena: 2 800,00 zł
szt.

ECO Detox® to rewelacyjny sposób wspomagania oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym. Stymulowana ujemnymi jonami błona komórkowa odzyskuje równowagę energetyczną. To sprawia, że komórka powraca do optymalnej formy, a dzięki temu podstawowe czynności życiowe takie jak wydalanie, przyswajanie, itp. przebiegają poprawnie. Zabiegi stymulujące każdą pojedynczą komórkę sprawiają, że poprawia się funkcjonowanie całego organizmu.

Folia ochronna do BODY DETOX - 100szt Folia ochronna do BODY DETOX  - 100szt
Cena: 75,00 zł
szt.

Folia ochronna do urządzenia BODY DETOX - pakiet 100 sztuk.

Jonizator do BODY DETOX Jonizator do BODY DETOX
Cena: 65,00 zł
szt.

Jonizator do urządzenia BODY DETOX. Wystarcza na 20 zabiegów.

Preparat czyszczący jonizator do BODY DETOX - 1 litr Preparat czyszczący jonizator do BODY DETOX  - 1 litr
Cena: 31,00 zł
szt.

Preparat czyszczący do jonizatora do BODY DETOX - 1 litr

Waluty

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl